| RiHaNnA |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| RiHaNnA |

RIHANNA HAKKINDA HERŞEY BURADA

AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cosmopolitian dergisi rihanna

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Kadın
Job/hobbies : music rihanna ve arda
Takımınız : cosmopolitian dergisi rihanna 1447
Ruh Haliniz : cosmopolitian dergisi rihanna Psikop10
Tavsiye Edenler : yok

cosmopolitian dergisi rihanna Empty
MesajKonu: cosmopolitian dergisi rihanna   cosmopolitian dergisi rihanna Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:56 am

Devir Rihanna Devri
Görüntüsü kadar imajıyla da çok dikkat çeken Rihanna, müzik piyasasının en büyük isimleriyle çalışırken bir yandan da ödülleri topluyor. Genç sanatçı Cosmopolitan'a özgüvenini nasıl kazandığını anlatırken dedikodulara da cevap veriyor.

Rihanna, Los Angeles'ta buluştuğumuz restorana leopar desenli Roberto Cavalli elbisesiyle salınarak girdiğinde kelimenin tam anlamıyla büyüleyici görünüyordu. Henüz 20 yaşındaki şarkıcının bu müthiş çekici tarzı, röportaja başlamak için yanımıza oturduğu anda oldukça mütevazi bir hale döndü. O delici yeşil gözlerini kısarak "Dikkat edin! Şaka yapmadan duramam" diye bizi uyardı. Sonra da bir gece önce en iyi arkadaşına yaptığı, deyim yerindeyse sulu şakayı büyük bir heyecanla anlatmaya başladı: "Arkadaşımın ağzına uyurken birkaç damla limon damlattım. Uyanıp da limonun tadını aldığındaki yüz ifadesini görmeliydiniz" diye anlatırken yaptığı bu küçük yaramazlıktan pek memnun olduğu her halinden belliydi.
Üçüncü ve son albümünün adının Good Girl Gone Bad! olmasına şaşırmamak gerek. Aslında albümün adı Rihanna'nın görüntüsü ve imajının ne kadar değiştiğini vurguluyor. 2005 yılında müzik piyasasına girmesini sağlayan Reggae esintili hit şarkısı Pon de Replay'deki tatlı hali, şu andaki seksi kız imajından oldukça farklıydı. Sadece üç yıl içinde Barbados asıllı Rihanna (Robyn Rihanna Fenty) erkekleri güzelliğiyle çıldırtan bir megastar haline geldi. Albümü platin albümler arasına girdi. 2,2 milyon kişi, hit haline gelmiş single parçası Umbrella'yı internetten indirdi. Geçtiğimiz sonbaharda Beyoncé'yi alt ederek bir tane American Music Award kapmayı bildi. Son olarak da Grammy Müzik Ödülleri'nde Umbrella ile ödül aldı.
Bu büyük başarısı sayesinde Rihanna özgüvenini kazanmış bir şekilde nihayet biraz rahatlama fırsatı bulduğunu söylüyor: "Daha bir yıl önce kendi kavuğuma çekilmiş, öylece oturuyordum ama artık çok dışadönüğüm."
Neşeli kişiliği ve şehvet uyandıran güzelliği, Hollywood'lu erkeklerin de dikkatini çekiyor. Bunların arasında Rihanna doğrulamamış olsa da Shia La Beouf ve son olarak da Josh Hartnett var. Rihanna, Hartnett ile birkaç kez takıldığını ama hiçbir zaman çıkmadıklarını söylüyor. Ağzının bu kadar sıkı olmasına şaşırmamak gerek. İki yıldan uzun bir süre plak şirketinin sahibi Jay-Z ile beraber olduğu dedikoduları vardı. Rihanna'nın bu konudaki yorumu ise şöyle: "Onun yanındayken öyle utangaçtım ki bir gün beni kenara çekip dedikodulara kulaklarımı tıkamamı söyledi."
Güzel şarkıcı günün birinde aşık olursa, saçmalamayacağına söz veremiyor. "Biriyle beraber olmak zor bir şey çünkü sevgiliniz hakkında konuşup övünmek istiyorsunuz ama ilk önce o kişinin doğru kişi olduğundan emin olmanız gerekiyor" diyor ve ekliyor: "Christina Aguilera ve kocası Jordan Bratman en beğendiğim çift çünkü birbirlerine çok aşıklar ve bu onlar için en önemli şey." Peki Rihanna için bir erkekteki en önemli özellik ne? Yanıt; alçakgönüllülük. "Eğer bir erkek yakışıklıysa ve bunun farkındaysa, onun yüzüne bir daha bakmam. Kendini beğenmişlikten hiç hoşlanmıyorum. Kirli sakallı ve rahat giyinen erkekleri beğeniyorum."
Aşk hayatında yaşadığı sorunlar hakkında yakın erkek arkadaşlarına veya erkek kardeşlerine danışıyor. "Üç tane kız arkadaşım ve yaklaşık 20 tane erkek arkadaşım var" diye itiraf ettikten sonra erkeklerin daha sadık olduklarını söylüyor. "Erkeklerin yorumlarını dinlemek çok hoşuma gidiyor çünkü çok şey öğreniyorum. Bir örnek vereyim: Bir erkek için standartlarınızı düşürmeyin çünkü bundan dolayı size olan saygısı azalacak ve bunu arkadaşlarına da anlatacaktır. Her zaman kendinize güvenmeli ve içinizden geleni söyleyebilmelisiniz" diyor.
Son cümle Rihanna'nın hayattaki sloganı olabilir. Artık iş toplantılarında hızını kesmeyecek gibi görünen kariyeriyle ilgili kararların çoğunu kendisi veriyor ve röportajı sonlandıran cümleyi kuruyor: "Bazı insanların kapasitelerinin farkında olmamaları çok üzücü. Hâlâ kim olduğumu öğreniyorum ama artık kendim olmaktan korkmuyorum."
https://rihanna.all-up.com

cosmopolitian dergisi rihanna
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RiHaNnA
» :::::::Rihanna::::::
» rihanna