| RiHaNnA |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| RiHaNnA |

RIHANNA HAKKINDA HERŞEY BURADA

AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!!

YazarMesaj
kübra_rb
Banlı
Banlı
kübra_rb

ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Empty
MesajKonu: ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!!   ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 3:21 pm

(Grubun Resmi çıkar ekrana .. Gustav'ın kafasının üzerinde Georg yazmaktadır ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Rant )
Tom : Fransa turnesinde sadece almanca şarkılar söyledik çünkü fransız fanların biz almanca söyleyince kendilerine özgü bir enerji verdiklerini farkettik .

Bill : Bazı fanların diğerlerinden daha isterik olduğunu söyleyemeyiz . Bizim Seyircimiz hep zincirlerinden kurtulmuş gibi olur sahneye çıktığımızda ve biz bunu gerçekten seviyoruz . Bence bizim için en kötü şey fanların sadece alkışlamakla yetinmesi olurdu , seyircinin soğuk olduğu bazı konserlerdeki gibi ..

Tom : Biz çığlıkları ve kudurmaları seviyoruz .

Bill : Bu bize enerji veriyor . (Tamam o zaman bak söz geldiğinizde kulaklarınızı sağır edene kadar bağırıcaz xD Siz yeter ki gelin ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Melodramatic ) Bizim istediğimiz bu enerjiyi sahnede özgür bırakmak .

Tom : Bence biz orada milleti yatıştırmak için bulunmuyoruz , biz orada seyirciye bir şeyler iletmek için varız .

Bill : Amerika'da güzel olan şey orada fazla tanınmamış olmamızdı böylece caddede daha özgürce dolaşabiliyorduk . Ama aynı zamanda biz oraya daha iyi tanınmak için gitmiştik ve bu işe yaradı . Konserler harikaydı ve biz bu turneden çok memnun kaldık .

(Arada birbirlerine bişiler derler ama altta fransızcası olmadığı için çeviremiyorum ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Melodramatic )

Bill : Söylentilerin aksine yapım aşamasında olan bir single yok şuan aslında . 3. albüm daha yolda değil ama bu sene stüdyoya geri dönücez . Şimdiden elimizde fazlasıyla materyal var : sözler için bir sürü fikir ve tabi şarkılar yani bu olacak . Ama şuan için stüdyoya girme zamanımızı belirlemedik .

Tom : Kendimi eğlendirmek için “24” dizisini izlemeyi seviyorum (Takdir ettim seni Tom ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Blink1 Etmem normalde ama içimden geldi xD ) .

Bill : Ben “King Of Queens” in büyük bir fanıyım . Bazen gerçek hayattada bunların bu kadar komik olmasını diliyorum .

Tom : Olmazsa Ben ve “Gustav” (Dövecem bu altyazıyı yazan salağı çünkü burada bahsettiği kişi Geo^muzdan başkası değil ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Rant ) Playboy TV'deki dizileri izlemeyi seviyoruz . (Aaaa şok oldumm ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Melodramatic Tom ve Playboy ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Melodramatic 40 yıl düşünsem AKLIMA GELMEZ ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Img-beee 483 kesmiyor tabi bizim minik azgınımızı ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Img-beee )
(Burada Geo almanca bişi der ama tabii çeviren salak onu hiç takmaz ve dediğinin fransızcasını alta yazmazzz ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!! Rant )

ToM^la Geo'nun Playboy TV sevdası xD Geo'nun ismini bile bilmeyen fransızlar!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-