| RiHaNnA |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| RiHaNnA |

RIHANNA HAKKINDA HERŞEY BURADA

AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

tokio hotel röportaj ( süper )

2 posters
YazarMesaj
kübra_rb
Banlı
Banlı
kübra_rb

tokio hotel röportaj ( süper ) Empty
MesajKonu: tokio hotel röportaj ( süper )   tokio hotel röportaj ( süper ) Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 6:20 am

Jonathan Meese (Ressam ve performans sanatçısı): En sevdiğiniz hayvan nedir? Benimki denizatı.

Tom: Denizatını değişik buluyorum.

Gustav: Benimki panter.

Bill: Benimki köpek. Köpekleri çok seviyorum.

Tom: Benimki de köpek. Ondan sonra aslan geliyor.

Georg: Sanırım yunuslar.

Boris Becker (Eski tenisçi ve moderatör):Başarılarınız yüzünden değiştiniz mi?

Bill:Çok şey öğrendik. 17 yaşımızdan beri büyük bir bilgi sahibiyiz müzik piyasasında, plak firmalarını ve tüm pislikleri biliyoruz. Ama bizim hep aynı şekilde insancıl kaldığımızı düşünüyorum.

Tom: Hepimizin hayatı tamamen değişti. Arkadaşlarımız ve ailemizin de. Bu da yerdeki iş eşyası gibi kalmamızı sağladı. Henüz iddia ediyorum.

Bushido(Gangster-Rapper): Neden çoğu Tokio Hotel fanı aynı zamanda benim fanım?

Bill: Hiçbir fikrim yok. Anlamadım.

Tom:Ben bir Rock grubunda elektronik gitar çalıyorum ve kişisel olarak da sadece HipHop dinlerim.

S.O.:Bir çok çocuk kendini sizle özdeşleştiriyor. Şarkılarınızı söylüyor ve sizin gibi yetişiyorlar. Bu sorumlulukla kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

Tom:Çoğu bize yazdılar; şimdi müzik yaptıklarını, grup kurduklarını ve şarkı yazdıklarını. Doğal olarak bu bizi çok sevindiriyor. Ama bir şey olduğunda, ne yapmamız gerektiğini bilmiyoruz. Sonuçta biz de onlar gibi genciz.

Bill: Ve tabii ki bizde hata yapıyoruz. Çünkü biz de açıklıktayız, ama şey demek değil bu, “geceleri çok iyi oluruz”.

S.O.:Yeni şarkılarınızdan birinin adı: “Spring Nicht”. Şarkının adı:”Spring”, galiba birini kurtarmışsınız.

Bill:Öyle bir şey yapmadık. Bir şarkı yazmak, rüyamda aklıma gelmedi.

Tom: Tabii ki sorumluluk yüzünden, hatta görünüş yüzünden. Biz gördüklerimiz yazmıyoruz (halka tepki amaçlı), fakat başka şeyler yazıyoruz, bizi duyg****dıran. Ve “Seni öldümek” gerçek tema değil, bizim uğraştığımız.

Atze Schröder (Komedyen):Sevdiğiniz 5 Rock şarkısı?

Gustav: Metallica’nın “Enter Sandman”i

Tom: AC/DC’nin “T.N.T”si her zaman

Bill: Aerosmith’in “Armageddon”unu her zaman hayvanca bulmuşumdur ve Metallica’nın “Nothing Else Matters”ini. (Sanırım iyi anlamda diyor. Hani bazıları hayvanca şarkıları sever ya.)

Georg: Green Day’in “Wake Me Up When The September Ends” ve “Boulevard of Broken Dreams”i

S.O.:Bir röportajda Bastian Schweinsteiger demiş ki: “Gol atmak s.....ten daha önemlidir” Sizce daha önemli olan ne?

Georg: Bence müzik daha önemlidir.

Gustav: Ne biçim bi soru bu?

Georg:Bilmediğim halde, hayatımda hep s.. den vazgeçmişimdir.

Tom: Eh evet. Daha cilalamamaya izinli mi?
iros.ima
Emexci
Emexci
iros.ima

Kadın
Job/hobbies : Tiyatro

MesajKonu: Geri: tokio hotel röportaj ( süper )   tokio hotel röportaj ( süper ) Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 2:50 pm

tomu çok sefiom ya çatlağim bnm Very Happy ii konşmş hip-hop dinliomş dmk blmiodm rock çalıp hip-hop dinlemek spr Very Happy Very Happy
http://www.christinaaguilerafan.tk
kübra_rb
Banlı
Banlı
kübra_rb

MesajKonu: Geri: tokio hotel röportaj ( süper )   tokio hotel röportaj ( süper ) Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 4:53 am

evt bncede süper giyimi falan cok tatlı ayrıca saclarına bitiyorum Very Happy

tokio hotel röportaj ( süper )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-