| RiHaNnA |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| RiHaNnA |

RIHANNA HAKKINDA HERŞEY BURADA

AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

rihannanın söylediği sözler

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Kadın
Job/hobbies : music rihanna ve arda
Takımınız : rihannanın söylediği sözler 1447
Ruh Haliniz : rihannanın söylediği sözler Psikop10
Tavsiye Edenler : yok

rihannanın söylediği sözler Empty
MesajKonu: rihannanın söylediği sözler   rihannanın söylediği sözler Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:50 am

If I hadn't met Evan and Carl I might have just been dreaming forever

Eğer ben, Evan ve Carl'ı karşılamamış olsaydım, ben, sonsuza dek sadece olmuş olan rüya görmeye sahip olabilirdim...

When I purchase an album, I like an album where I don't have to skip any songs, That's the kind of album I tried to make. There's something on there for everyone, uptempos, midtempos, some ballads, some old-school reggae..

Benim, bir albümü satın aldığım zaman, ben, benim, herhangi bir şarkıyı atlamak zorunda olmadığım bir albümü beğenirim, o, benim, yapmayı denediğim albümün türüdür. Herkes için orada bir şey vardır, uptempos, midtempos, bazı şiirsel öyküler, bazı yaşlı-okul reggiesi..

Beyonce just put the level of female entertainment all the way up there. She does acting, she has a beautiful voice and that's really the person I look up to... that type of entertainer.

Beyonce sadece, oradan yukarı dişi eğlencenin düzeyini bütün yola koyar. O, oynamayı yapar, onun, güzel bir sesi var, ve o, gerçekten benim, yukarı baktığım kişidir... Şovmenin o tipi.

It is one thing to record an album but it's a huge difference when people play it and listen to it and embrace it the way that I do. It has always been my dream to get my music out to the world and have people hear it.

Bir albümü kaydetmesi için bir şeydir, ama insanların, onu oynadığı zaman ve onu dinlediği zaman ve onu kucakladığı zaman benim, yaptığım yolun olduğu kocaman bir farktır. O her zaman, dünyaya benim müziğimi çıkması için benim rüyam oldu, ve insanlara sahip olmak, onu duyar.

Success for me isn't a destination it's a journey. Everybody's working to get to the top but where is the top? It's all about working harder and getting better and moving up and up.

Benim için başarı, bir seyahat olduğu bir varış yeri değildir. Herkes, üste olmaya çalışıyor, ama üst, nerededir? Bütün daha sert çalışmanın hakkındadır, ve daha iyiyi almak, ve çıkartmak, ve yukarıya.

There's nothing that I say "I have to make this decision". We all make our decisions together. I'm new to this industry and these are people who have experienced it and been here and seen it all

Benim, "Ben, bu kararı yapmak zorundayım" dediğim hiçbir şey yoktur. Hepimiz, bir arada bizim kararlarımızı yaparız. Ben, bu sanayiye yeniyim, ve bunlar, onu geçiren ve burada olan ve onu bütünüyle gören insanlardır
https://rihanna.all-up.com

rihannanın söylediği sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-