| RiHaNnA |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| RiHaNnA |

RIHANNA HAKKINDA HERŞEY BURADA

AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rihanna'nın Güzellik Sırları

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Kadın
Job/hobbies : music rihanna ve arda
Takımınız : Rihanna'nın Güzellik Sırları 1447
Ruh Haliniz : Rihanna'nın Güzellik Sırları Psikop10
Tavsiye Edenler : yok

Rihanna'nın Güzellik Sırları Empty
MesajKonu: Rihanna'nın Güzellik Sırları   Rihanna'nın Güzellik Sırları Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:48 am

"Çok sıkı çalışıyorum. Özelllikle de koşu bandındaki egzersizlerimi hiç aksatmıyorum" diyen Rihanna "Spor hocam, uzun turnelere gittiğimde benimle birlikte geliyor. Sözün kısası nereye gidersek gidelim bu çalışma tempomuzu hiç aksatmıyoruz" dedi.

Vücudunda en sevdiği yerin kalçaları olduğunu söyleyen Rihanna "Onların güzelliğinin kaybolmaması için de elimden geleni yapıyorum. Çünkü ancak bu şekilde giydiğim giysiler daha güzel görünüyor" diye konuştu. Rihanna en beğenmediği yerin ise bacakları olduğunu sözlerine ekledi.

Beslenmesine de çok dikkat ettiğini özellikle de karbonhidratlardan uzak durmaya çalıştığını söyleyen Rihanna "Genellikle 3 saatte bir hafif öğünler tercih ediyorum. Ama bazen çalışma yoğunluğundan günde sadece bir ya da iki kez yemek yediğim de oluyor" dedi.

Sabahları sıcak suya bir kaç damla limon damlatıp içtiğini söyleyen genç şarkıcı, kahvaltıda yumurta akı ve ananas yediğini, öğle ve akşam yemeklerinde ise balık tercih ettiğini söyledi.

Sebzelerden nfret ettiğini söyleyen Rihanna "Ama bunların vücudum için gerekli olduğunu biliyorum ve yemek için kendimi zorluyorum" diye konuştu.

Estetik ameliyat geçirmediğini ileri süren Rihanna "Ama gelecekte bu konudaki fikirlerim değişebilir. Eğer göğüslerim sarkarsa düzelttirebilirim. Ama önümüzdeki 20 ya da 25 yıl boyunca olabildiğince doğal kalmaya çalışacağım " dedi.
https://rihanna.all-up.com

Rihanna'nın Güzellik Sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-