| RiHaNnA |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| RiHaNnA |

RIHANNA HAKKINDA HERŞEY BURADA

AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
iros.ima
Emexci
Emexci
iros.ima

Kadın
Job/hobbies : Tiyatro

Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu   Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 2:08 pm

Mariah Carey dertli pop yıldızı Britney Spears’a sempati duyuyor çünkü medya olayının ne kadar zor bir şey olduğunu daha iyi biliyor.

38 yaşındaki şarkıcı müzik endüstrisinde yeni olduğu yıllarda medyayla boğuştuğunu kabul ediyor, ama o Spears’ın yanlış kişilerle arkadaşlık ettiğini düşünüyor.

Diyor ki: "Şunu söylemek kolaydır, Britney’le şu yada bu işe yaramadı,' ama ben hadsizlik yapmak istemiyorum.

"Bunu kendimde tecrübe ettim. Eğer hayatınızı göz önüne çıkarırsanız , gerilemeye ve olmaması gereken insanların hayatınızda olmasına izin vermiş olursunuz.

"Ama bu bende Britney’de olduğu kadar dramatik olmadı. Hiç bir zaman uyuşturucu kullanmadım veya bir sağlık ekibi gözetiminde tutulmadım."
http://www.christinaaguilerafan.tk
admin
Admin
Admin
admin

Kadın
Job/hobbies : music rihanna ve arda
Takımınız : Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu 1447
Ruh Haliniz : Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu Psikop10
Tavsiye Edenler : yok

Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu   Mariah Carey Britney Hakkında Konuştu Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 5:26 am

bence kadın doğru konuşmuş yani
https://rihanna.all-up.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-