| RiHaNnA |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| RiHaNnA |

RIHANNA HAKKINDA HERŞEY BURADA

AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HIMYM yönetmeni ile britney hakkında

YazarMesaj
iros.ima
Emexci
Emexci
iros.ima

Kadın
Job/hobbies : Tiyatro

HIMYM yönetmeni ile britney hakkında Empty
MesajKonu: HIMYM yönetmeni ile britney hakkında   HIMYM yönetmeni ile britney hakkında Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 11:48 am

"How I Met Your Mother"ın Yönetmeniyle Britney Hakkında

Britney Spears sizin televizyon gösterinizde.

Evet bizde.

Bu nasıl oldu? Sizi cidden aradı mı?

Bu hafta çekilecek bölümün ortasındaydık, anlatmadığım zaman sizi kandırabilirim, bölümdeki tapılası karakterin çeşidi, inek bir öğrenci gibi, mickey mouseçu, utangaç… 1 hafta önce yazdığımız bugün olmayabilirdi. Herhangi bir asıl karakter değildi. Biz insanlarla denemelere başlamıştık, kimseyi mükemmel bulamamıştık. Perşembe öğlen gibi bir telefon araması aldık,: “Britney Spears karakteri analiz etmiş ve bir dizinin bölümünde oynamak istiyordu.” Siz rolü yazarken ve karakteri çalışkan bir resepsiyonist olarak tasarlıyorken, Britney Spears aklınıza ilk Britney Spears’ın adı gelmez. Ama onun adamlarıyla konuştuğumuzda, onlar şunun gibiydiler, “Evet o sadece kısa,eğlenceli gelecek bir karakterde oynamak istiyor.” Aktörlük yapmak istiyor. Ve bunların hepsi daha fazla duygusallaşmaya başladı. Senaryonun bir kopyasını görmek istediler, geçen Perşembe akşamı gibi — daha senaryoyu bitirmemişken, onun adamları bizle 18.30 gibi yemekte görüşeceklerdi. Senaryoyu onun seveceği yada sevmeyeceği bir türe sokup bitirdik. Düşünceler eğlenceli olması yönüne döndü, ve Britney Spears rolü alamdan 24 saat önce her şey şekillendi. Çok hızlı oldu, ve dışarıda bir yerde değildi, ve onu dışarıda da aramadık. Ama sonunda problemi kısaca ve hoş bir şekilde hallettik.

”Onun adamları” derken neyi kastettiniz ?

Bir oyunculuk ajansı vardı. Bence o değişik bir tür gösteri için aranıyordu, ve en sonunda bu dizide karar kıldı.

Buradan şu algılanabilir açıkça rol için bir şey yapmadı, onun yaptığı fikir profösyeneldi ve sadece uyumsuzluk var gibi gözüküyordu .
Bilmiyorum. Ne yapmak istediği hakkında güzel bir fikirdi.

Ondan gizli Casting’e kafanızı takmadınızmı?

Will & Grace işini yaptığında Greg Malins [HIMYM’den bir danışman] vardı. O anda bununla ilgili bir şeyler duymuştu — demeye çalışıyorum ki yazar odasında yazmak için oturuyorduk, ve asistanımız Matt geldi ve dedi ki, “Buna inanmayacaksınız, ama Britney Spars’ın Abby rolü için isteği var.” Malins ilk anda, dedi ki, “Sadece izle. Muhteşem olacak. Sahne çalacak.” O bunun üstünde bir tür idda oynar gibiydi. Para alacaktı.

Neil Patrick Harris [Barney] bu fikre ses çıkardı mı?

O çalma sahnesini sevdi.
Senaryoyu cumartesi aldı, ama o Kuzey Kıyıdan Harold ve Kumar’ı onaylıyordu. Senaryoyu uzaktan bir okudu,bana ve Carter’a şunu mesajla çekti, “Lütfen, lütfen, Britney’le bana bir sahne verin!” orijinal bir senaryosu yoktu, ama biz Britney ve onun karakterlerini sonunda bir araya getirdik ve emin ol yeterliydi, isteri gibiydi. Bölümü izlediğinizde Britney’nin karakteri için bir geri dönüşte olacak.

Bu gösteriyi yapabilmek için ne kadar odaklandı? Orada bir hayvanat bahçesi varmıydı?

Boş versene. Tüm set boyunca dünyaca ünlü bir ünlü hissi vermedi, çünkü hiçbir gazeteci yoktu, fotoğrafçı yoktu, basın yoktu. Annesi ve babası birkaç dakikalığına durduruldu çok hoştu. O sadece işini iyi yapmak istiyordu. Biz bu olayın ne kadar büyük bir olay olduğunu çabucak unutmuştuk. Bir çeşit iyi hissettiriyordu. Sanki normal bir oyuncu setimize gelip işini yapmıştı.Bu tecrübede basında gördüğün Britney yoktu.

Bölüm hakkında biraz konuşabilir misin?

Çok komik,romantik ve tatlı bir bölüm. Aslında bu bölüm daha önce yaptıklarımızın en iyisi olabilir. Josh Radnor [Ted]: bu işte çok iyidir. Bu 3. Sezonun en iyi bölümü olabilir, Bence. Ve reytinglerde bizi tepeye taşıyacaktır çünkü dizimizde Britney oynadı.

Ama bir yandan Britney’nin kısa rolü eleştirilere yol açamaz mı?

Bence insanlar Britney’i bu rolde görmekten şaşıracak, ve insanlar bunda çok eğlenecek çünkü o bunu iyi yaptı. Ama bir yandan bu güzel bir How I Met Your Mother bölümü olacak. İnşallah daha fazla kişi izleyecek ve hayranlarımızı memnun edeceğiz.

Tüm hepsinde oyuncular Britney’den şüphe duydular mı, yoksa ona çok geniş bir yatak mı verdiler?

Alyson [Hannigan, Lily] Britney’le bir rolü olmadığı için huzursuzlandı. Alyson cidden Britney’i seviyor gibi gözüküyordu. Bence onlar Pazartesi ve Salı birlikte takıldılar ve Salı gününün bitiminde Alyson onunla arkadaş olmak istiyordu. Ama o Britney’i fazla yiyip bitirdiğinden yakınıyordu. Bence Britney burada rahat hissetti.

Evet, ama ben setteyken Mandy More oradaydı ve herkes hala oyunculuk yapıyordu.
Britney Mandy Moore’la yüzlerce kere zaman geçirdi. Herkes küçük bir delilik işareti bekliyordu .

Evet, oyuncu kadromuz büyük bir olay gibi gözükmemiş. Onlar Britney’i sevdi ve onunla arkadaş olmayı istediler. Britney setimizdeyken tek işaret, sadece biraz garip duran şey ses sahnemizin üstünde bir helikopter vardı. Allah’a Şükür ki dizimize o kadar yakın değildi. Gazeteciler Fox alanına giremedi, sanıyorum ki onun karavanını görüntülemek içindi — çünkü belikli güzel bir resim alacaklardı? Jason Segel [Marshall] ve ben dalga geçtik ve dedi ki koş ve birden Britney’i öp onlarda Britney’le onu çıkıyor sansınlar ve bu $10-$15 milyon dolar getirir Sarah Marshall [which features Segel]’ı birinci haftasında unuttururdu.

Bunca magazin çılgınlığı size önce Britney’nin tren enkazı, ya da yetenekli bir komedi sanatçısı olduğunu mu düşündürdü?

Oğlum, Bunun üstünde ne yorum yaparım bilmiyorum. Tam olarak söyleyebileceğim, çeşitli türde arkadaşlar ve aile bana e-mail yolladı, bunlar şöyleydi, “Neler oluyor?? Garip miydi?” ve Tamamında garip değildi. O sadece kısada olsa eğlenmek istiyor gibiydi, ve onun yaptığı bir şey. Bu hafta o ve gazeteciler arasında gerçek bir iletişim olmadı.
http://www.christinaaguilerafan.tk

HIMYM yönetmeni ile britney hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-